Długopis LAMY scala Ti

Design meets emotion.

Długopis LAMY scala Ti

Szczegóły

Scala to najnowsze dziecko Lamy zaprojektowane przez Sieger Design. Innowacyjny patent Lamy, polegający na umieszczeniu klipsa na samym końcu skuwki, wymagał niezwykle zaawansowanej technologii i doświadczenia fachowców. Dzięki nim, klips ze 100% dokładnością utrzymuje papier, nie dając mu marginesu ruchu. Idealnie zachowuje się w kieszeni marynarki, nie przemieszczając się oraz
prezentując się niebywale efektowanie. Pozwala na to czysty, nowoczesny design łączący jedwabny, matowy lakier z błyszczącym polerowanym metalem.
Długopis stworzony został w całości z metalu. To doskonały przyrząd dla kogoś, kto ceni sobie niezawodną jakość i innowacyjność w połączeniu z dyskretnym wyglądem. Charakterystyczna dla Lamy dbałość o design oparta na szkole bauhausu (funkcjonalność stanowi podstawę projektowania) zaowocowała mnóstwem najważniejszych nagród w świecie design, stając się znakiem rozpoznawczym marki.
W sprzedaży z wkładem Lamy M16 czarnym M

Projektant: Sieger Design

Akcesoria

LAMY giant ballpoint pen refill

Giant ballpoint pen refill, waterproof. Available in black, blue and red in the line sizes F, M and B; green in M only. Writing capacity varies according line size from approx. 4,500 to 8,000 m.

LAMY pencil lead

Znajdź sklep

Wybierz sprzedawcę

Kliknij żeby otworzyć listę sprzedawców.

 

Chcesz być informowany o nowościach Lamy? – Kliknij tutaj!